Příběh divokých vod finančních

Nadpis zní možná trochu nadneseně, ale něco pravdy na to bude. Jmenuji se Gabriela Kirika a ráda se s vámi podělím o příběh, který začal v prosinci roku 2012. Ovšem dříve, než se přenesu do už zmíněného roku, tak bych vám ráda vylíčila pre-etapu, která odstartovala mou cestu.

Několik let jsem totiž pracovala v jedné nejmenované nebankovní společnosti, která na první pohled vypadala jako slušná a korektní firma a propracovaná reklamní kampaň v televizi tomu dávala jistou důvěryhodnost. Všechno bylo v pořádku do té doby, než na povrch začaly vyplouvat jisté skutečnosti. Však to znáte, sem tam se nějaký kolega prořekne, občas něco zaslechnete v kuchyňce a tak dále. Postupně jsem zjišťovala další a další pikantnosti, které mě utvrdily v přesvědčení, že tam už rozhodně nemám co dělat.

A tady začíná má story. Po rychlém odchodu z firmy jsem začala podnikat. První klienti, první zakázky a já měla pocit, že to nedělám nadarmo. Měla jsem menší notebook, starší mobil, ale za to kus odhodlání. Tři roky jsem plula ve finančních vodách sama až pak…

Jistý muž, kterému jsem dodnes vděčná, ve mně dokázal probudit víru, že mám talent, kuráž a odhodlání, abych řídila vlastní firmu. Založila jsem tedy společnost s ručením omezeným, která dodnes nese název Float invest. Překážky a nesnáze tady byly vždycky, těm se člověk zkrátka asi nikdy nevyhne, když ale máte výdrž a chuť, dokážete to. S novelou zákona o spotřebitelském úvěru jsem si nastudovala veškeré změny a mohlo to všechno začít. Ten pocit, který mě pokaždé zaplavil, když můj klient odcházel spokojený a byl spokojený i dlouhou dobu poté, byl k nezaplacení. Možná to bude znít jako klišé, ale etické jednání, korektnost a fair play jsou pro mě ty nejdůležitější hodnoty. Jako zprostředkovatel na poli spotřebitelských půjček spolupracuji pouze s institucemi, o kterých vím, že v tyto hodnoty věří a sami se jimi řídí. U mě tedy na první místo vždy patří spokojený klient, kterému se snažíme poskytnout to nejlepší řešení na míru.

A co já? Jsem spokojená s tím, co momentálně dělám. Zbožňuji své dva psy Yorkšírského teriéra Delfíka a slečnu Bedlington teriéra Jasmínu. Často s ní jezdím na výstavy a věnujeme se spolu psím sportům především agility. Takže pokud se při schůzce náš rozhovor stočí k tomuto tématu, nebudu mít nic proti.

Gabriela Kirika