Ušetřete!

  • Snižte si výrazně své měsíční splátky až o tisíce korun měsíčně, a to bez ručení nemovitostí.

Až 600 000 Kč na 10 let

  • Sloučit si můžete různé půjčky a úvěry až do výše 600 000 Kč s úrokem 5,9% a RPSN od 6,07% p.a.

Žádné poplatky

  • Neplatíte absolutně žádné poplatky za vyřízení, vedení, správu či předčasné doplacení konsolidace.

Bez ručitele a manžela

  • Nepotřebujete ke schválení ručitele ani podpis manžela. První splátku zaplatíte až za 3 měsíce.

Spočítejte si půjčku

Nebankovní konsolidace bez zástavy

Novinka na finančním trhu! Tato nebankovní rychlá konsolidace vám nadělí bezkonkurenční nízkou splátku s úrokovou sazbou od 5,9% ročně. RPSN začíná již na 6,07% ročně! S tímto produktem si můžete sloučit všechny stávající dluhy (drahé půjčky, karty a úvěry) a platit výrazně méně, a to bez zajištění nemovitosti.

Ušetřete až tisíce korun měsíčně

K tomu, abyste ušetřili tisíce korun měsíčně, stačí opravdu málo! Pokud si sloučíte všechny vaše aktuální půjčky, úvěry či kreditní karty do této jediné půjčky, ušetříte na měsíčních splátkách velké peníze, a to doslova! Na sloučení půjček vám poskytneme až 600 000 Kč. Doba splácení je max. 10 let s možností předčasného doplacení bez sankcí.

a to není vše:-)

Snažíme se vám vše zjednodušit. U nás to jde bez složitého papírování, dokládání původních smluv či vyčíslení vašich dluhů. Své závazky si v klidu vyplatíte sami po tom, co od nás získáte levné finance. S vyplacením předchozích závazků vám samozřejmě pomůžeme.

Další výhodou je, že nemusíte měnit banku a zakládat si zbytečně nový účet. Splátky si můžete hradit také složenkou. První splátka bude až za 3 měsíce od poskytnutí nebankovní konsolidace.

Absolutně žádné poplatky

Ušetřit co nejvíce – „to je oč tu běží”. Konsolidace bez zástavy je absolutně bez jakýchkoliv poplatků. Vyřízení, vedení a správu půjčky máte od nás zdarma. Za předčasné doplacení nebo za mimořádnou splátku zaplatíte 0,- Kč. Nejenom Ježíšek naděluje dárky.

Kdy vám konsolidaci neschválíme

  • Když jste nezaměstnaní a nemáte dostatečné příjmy
  • Máte-li po splatnosti splátky u bank nebo jiných věřitelů
  • Je proti vám vedené exekuční řízení
  • Jste v insolvenci nebo jste v minulosti insolvencí prošli

Máte exekuce a splátky po splatnosti?

Pro ty z vás, kteří jste se dostali do větších finančních problémů a tento produkt nezískáte, máme připraven produkt - půjčka na exekuce.

Chci snížit splátky